Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie z Borą Chung

24 września, 2022 @ 17:00 - 19:00

W Warszawie gościć będzie autorka zbioru opowiadań Cursed Bunny – jednej z tajfunowych zapowiedzi na przyszły rok. Spotkanie z pisarką odbędzie się 24 września o 17:00 w Centrum Kultury Koreańskiej.

Bora Chung (ur. 1976 w Seulu) jest koreańską autorką współczesną, tłumaczką i aktywistką. Jej zbiór fantastyczno-psychodelicznych opowiadań, Cursed Bunny, znalazł się na liście finalistów tegorocznej Międzynarodowej Nagrody Bookera. Autorka mówi biegle po rosyjsku i po polsku, a jej wrażenie z pobytu w Polsce opisane zostały w ostatnim opowiadaniu z książki, Ponowne spotkanie. Cały zbiór ukaże się już w przyszłym roku po polsku nakładem Wydawnictwa Tajfuny.

Spotkanie z Borą Chung organizowane jest przez Centrum Kultury Koreańskiej w Warszawie, 24.09 o 17:00. Poprowadzi je Natalia Szostak.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych twórczością autorki, literaturą azjatycką i opowieściami z pogranicza grozy, groteski i realizmu magicznego.

Wszystkich chętnych do udziału prosimy o rejestrację na wydarzenie poprzez wypełnienie formularza.

Z okazji spotkania z Borą Chung powstała broszura z jej opowiadaniem Ponowne spotkanie w tłumaczeniu Marty Niewiadomskiej. To edycja limitowana (tylko 300 egzemplarzy). Książeczkę możecie kupić w naszych księgarniach stacjonarnych lub w sklepie internetowym.
Do zobaczenia na spotkaniu!

Szczegóły

Data:
24 września, 2022
Godzina:
17:00 - 19:00

Miejsce wydarzenia

Centrum Kultury Korei
Leona Kruczkowskiego 8
Warszawa, mazowieckie 00-380 Poland
+ Google Map
Aktualizowanie...
  • Brak produktów w koszyku.