Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Tajfunowy Klub Książkowy: Ten, którego szukam

12 września, 2023 18:30 20:00

Wciąż pobrzmiewają nam w głowie ostatnie rozmowy o Szkicach malajskich, a to najlepszy znak, że trzeba się znowu spotkać i omówić kolejną tajfunową lekturę.

12 września o 18:30 zapraszamy do obu księgarń na nasz kameralny klub książki. Może akurat trafi się chłodniejszy wieczór pasujący do przejmującej, onirycznej nowelki Bae Suah Ten, którego szukam (tłum. Joanna Pienio-Danielak), którą weźmiemy tym razem na tapetę. Jesteśmy bardzo ciekawe, jaką dyskusję wygeneruje 🤔
Będzie jak zwykle herbata, słodki poczęstunek i duża dawka luzu, bo świat jest już wystarczająco stresujący, żeby jeszcze przejmować się rozmawianiem o dobrych książkach. Można się wypowiadać lub jedynie przyjść posłuchać, można też wejść i wyjść w dowolnym momencie.
Swój egzemplarz Ten, którego szukam zgarniecie na Augustiańskiej i Chmielnej oraz standardowo w naszym sklepie online: https://tajfuny.pl/produkt/ten-ktorego-szukam/ zaprzyjaźnionych księgarniach kameralnych!
Mamy nadzieję, że kolejny raz spotkamy się w licznym gronie, by podyskutować o naszych wrażeniach z lektury! Do zobaczenia ❤️

Szczegóły

Data:
12 września, 2023
Godzina:
18:30 – 20:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/665025198868797

Organizator

Tajfuny
Aktualizowanie...
  • Brak produktów w koszyku.