Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Tajfunowy Klub Książkowy: Kameliowy Sklep Papierniczy

3 października, 2023 @ 18:30 20:00

Jesienne premiery już gonią, więc i my przyspieszamy z naszymi spotkaniami ?

3 października o 18:30 zapraszamy do obu księgarń na nasz kameralny klub książki. Tym razem w naszych dyskusjach przeniesiemy się do nadmorskiej Kamakury za sprawą premiery sierpnia, Kameliowego Sklepu Papierniczego Ito Ogawy (tłum. Alicja Kaniecka).
Standardowa formuła, żeby się nie wstydzić: Będzie herbata, słodki poczęstunek i duża dawka luzu, bo świat jest już wystarczająco stresujący, żeby jeszcze przejmować się rozmawianiem o dobrych książkach. Można się wypowiadać lub jedynie przyjść posłuchać, można też wejść i wyjść w dowolnym momencie. 

Swój egzemplarz Kameliowego Sklepu Papierniczego zgarniecie na Augustiańskiej 5 (Kraków) i Chmielnej 12 (Warszawa) oraz standardowo w naszym sklepie online: https://tajfuny.pl/produkt/kameliowy-sklep-papierniczy/ oraz w zaprzyjaźnionych księgarniach kameralnych ?

Ostatnio padają rekordy pod względem obecności, co bardzo nas cieszy! Zapraszamy zarówno stałych bywalców i bywalczynie, jak i nowe osoby ❤️

PS: w październiku dzieje się u nas BAAAARDZO dużo – zachęcamy do przejrzenia wydarzeń na Facebooku i na naszej stronie tajfuny.pl

Aktualizowanie...
  • Brak produktów w koszyku.