Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Ucieczka z Chinatown Charlesa Yu – premiera książki!

28 września, 2022 @ 18:00 - 20:00

Zapraszamy na premierowe spotkanie wokół powieści Ucieczka z Chinatown Charlesa Yu, którą przetłumaczyła Aga Zano. Spotkanie z tłumaczką poprowadzi Karolina Bednarz.
Książka ukazuje się nakładem wydawnictwa ArtRage.
O książce:
Powieść nagrodzona w 2020 roku National Book Award.
Satyra na kształtowaną przez Hollywood wizję świata autorstwa prozaika, którego szersza publiczność zna jako współscenarzystę i redaktora serialu „Westworld”.

Czy Drugoplanowy Azjata może zostać obsadzony jako Gość od Kung Fu? Czy odtwarzamy tylko narzucone przez społeczeństwo role? „Interior Chinatown” to najważniejsza współczesna książka o tym, jak pozostać sobą w świecie, który za wszelką cenę chce opakować nasze życie w proste etykiety. Charles Yu, jeden z czołowych młodych głosów literatury amerykańskiej, gra z konwencją hollywoodzkiego filmu kung-fu, pełnymi garściami czerpiąc z popkultury, by przyjrzeć się takim zagadnieniom, jak rasa, emigracja, cena awansu społecznego, „amerykański sen” czy asymilacja kulturowa. A wszystko to w przezabawnej, jak zgodnie podkreślają krytycy, i inteligentnej prozie zapisanej w formie scenariusza filmowego.

Już w przyszłym tygodniu będziecie mogli kupić książkę przedpremierowo w naszej księgarni. W naszej ofercie dostępna jest też powieść w języku oryginalnym, Interior Chinatown.

 

Zapraszamy Was serdecznie!

Szczegóły

Data:
28 września, 2022
Godzina:
18:00 - 20:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/5625924497470646?ref=newsfeed

Organizatorzy

ArtRage
Tajfuny

Miejsce wydarzenia

Tajfuny (Warszawa)
Chmielna 12
Warszawa, mazowieckie 00-020 Poland
+ Google Map
Phone
602 372 901
Aktualizowanie...
  • Brak produktów w koszyku.